fbpx
Tammepuidust söögilaud

KUIDAS HOOLDADA TAMMEPUIDUST MÖÖBLIT?

Naturaalse puidu võlu peitub isikupäras. Iga täispuidust mööbliese on omanäoline. Kui hooldada täispuidust mööblit korrektselt ning korrapäraselt, säilib see mitmeid põlvkondi. 

NIHE Design-i täispuit on viimistletud kõrgkvaliteetsete OSMO õlivahadega. Õlivaha annab puidule kaitsva kihi, tänu millele säilivad puidu omadused paremini ning puidu pind on kaitstud väliste ohutegurite eest. 

IGAPÄEVANE HOOLDAMINE

Tänu õlivahale on puidu igapäevane hooldamine imelihtne. Mustuse eemaldamiseks kasuta puhast ning niisket lappi. Täispuitmööblit tuleks regulaarselt tolmust puhastada Kuna tolm on abrasiivne, siis suurema kihi settides võib selle eemaldamine lapiga kahjustada puitu ennast. Soovitame tolmuseid kohti puhastada korra kahe nädala jooksul. 

Kuna tammepuit on poorne materjal ning imab vedelikke endasse tuleb vedeliku sattumisel puidule see esimesel võimalusel sealt eemaldada. Mida kauem vedelik laual settib  seda sügavamale see imendub ning seda tugevam plekk tekib. Pleki eemaldamine tagantjärgi on väga keeruline. 

Liigse vedeliku laualt eemaldamiseks kasuta kuiva rätti. Seejärel puhasta plekk niiske lapiga. PS! Puhasta pind piki puidukiudu, see aitab vältida liigset vedeliku imendumist.  Raskemate plekkide eemaldamiseks mööblilt soovitame kasutada lahjat seebivett.

Täispuidust mööbli puhul tuleb vältida kuumade esemete asetamist otse puidu pinnale. Kasuta kuumaaluseid ja tassialuseid vältimaks termokahjustusi puidul, mida kuumus tekitada võib.


Kui Sul tekkis küsimusi täispuidust mööbli hooldamisel, aitame hea meelega!

open

KOHE LAOS KATEGOORIA KUNI -70% SOODUSTUSEGA!

TASUTA TRANSPORT AL. 149€ OSTUGA. KEHTIB KUNI 24.09

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiJätka ostlemist